![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
AΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ |
![]() |
Ονοματεπώνυμο(*):………………………………………………………………………..………. Σχολείο/ φορέας:……………………………………………………………………………………... Διεύθυνση:………………………………………………………………………………………………... Τηλέφωνο/φαξ:……………………………………………………………………………………….. Χώρα-Πόλη:…………………………………………………………………………………………….. e-mail:……………………………………………………………………………………………………...…
(*) Σε περίπτωση ομαδικής συμμετοχής παρακαλείστε να δηλώσετε τον αριθμό των συμμετεχόντων εκπαιδευτικών [………….] και μαθητών [ ………..…… ].
Ενδιαφέρομαι να συμμετάσχω: Τετάρτη 9 - 11-2005, απόγευμα - εγκαίνια [ ] Πέμπτη 10-11-2005, πρωί – μαθητικό Συνέδριο - Τηλεδιάσκεψη [ ] - Πολιτ. Εκδηλ. [ ], απόγευμα –Προβολή Ντοκυμαντέρ- Πολιτ. Εκδηλ. [ ]
Παρασκευή 11-11-2005, πρωί – Συνέδριο Εκπαιδευτικών [ ] απόγευμα –Συνέδριο Εκπαιδευτικών [ ] Οι διδαχές του Αγίου Κοσμά του Αιτωλού ως απάντηση: - στις σύγχρονες Περιβαλλοντικές Προκλήσεις [ ] - στην Πολυπολιτισμικότητα και Διαπολιτισμικότητα της Παγκόσμιας Κοινότητας [ ] - στην κρίση των Ανθρωπίνων Σχέσεων [ ] Σκοπεύω να παρακολουθήσω το Συνέδριο ως ακροατής [ ] Σκοπεύω να κάνω εισήγηση [ ] Αντικείμενο εισήγησης [...................……………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………………………….] Σάββατο 12-11-2005, πρωί - παρουσίαση μαθητικών έργων [ ] απόγευμα – Μουσική Συναυλία [ ] ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ: ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 9:00 – 20:30 ΠΕΜΠΤΗ 10/11 [ ], ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/11 [ ], ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11 [ ] Ημερομηνία:…………………………………..………………………. Ο/η δηλ.... Σφραγίδα (για σχολεία /φορείς)
- Τυπώστε την αίτηση
.(pdf αρχείο~112 kb)
|
![]() |
|
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
||
|
![]() |
|
Copyright © 2004 ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΚΟΥΤΛΟΥΜΟΥΣΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ Designed and maintained by DigiWorx Multimedia |
![]() |